Jekuza Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jekuza Team

[JEKUZA TEAM] {Azure} {Uquro} {JOKER} {VİLGAGX}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benimm günLüğümm

2 posters
YazarMesaj
anqeL eFFeCt
Usta Üye

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 6:02 pm

16.o5.o9

Bugünn Sabah geçç kaLktımm baktım evdee misafir var Very Happy onLar gidene kadar dustan cıkmadımm sonra BiLgisayarı actm baktm Görev aLmısım :p msndeydmm ondan snra Dershaneye gittim Very Happy Herkesi facebook umu kapadım diye bunaLıma soktum :p Sonraa eve geLdimm Msndeyim forumdayım yanınızdayım cheers cheers Bu kadar Laughing
Azure
Admin
Admin
Azure

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Geri: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 6:18 pm

GüzEL bİR GÜNmüş I love you
https://jekuza.yetkin-forum.com
anqeL eFFeCt
Usta Üye

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Geri: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 8:39 pm

17.o5.o9

Bugunn dershaneyee gıttım Very Happy ckk gzL gectii VLLa Snra evee geLdim ZorLaa fındıkLıı`yaa götürdüLer beni Evil or Very Mad Saat 9`aa kadarr Gezdmm Very Happy acaip cocukLar kestm hehe Razz Sonra eve geLdim cok egLenceLıydıı ama süperdi yanee Very Happy Simdide Forumdayımmm cheers
anqeL eFFeCt
Usta Üye

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Geri: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:29 pm

18.o5.o9

Bugünn Sabah kaLktımm okuLaaa gittim dersLeree girdmm Very Happy Son derSS sınav bekLıoduk oLmadı Ck mutLuu oLdmmmmm cheers Ondan snra eve geLdmm dusaa girdim snraa biLgisayarın basınaa oturdumm ark.Larm ve kuzenıııımLee yarınınn pLanını ypmaya caLıstık cheers Kmse payLasamıo benı Shocked Laughing Snra yengemLe annem geLdii cay ıctkkk dizi izLiorzz cheers cheers
anqeL eFFeCt
Usta Üye

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Geri: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 9:05 pm

19.o5.o9

Bugün 1 buçukta uyandım başımdaa kuzenimm vardııı Very Happy Sonra kaLktım biLgisayaraa oturdum sonraa 1 saat sonra faLan sahiLe indik.. Adaya gitcektik abim İstemedii erken gidiiLirr orayaa dedi Laughing Sonraa gezdik eve geLdik abimLer dışarı cıktıı bizdee dısarıı cıktık bizimkiLerLeeen cheers Snra eve geLdimm Dayım cahırdıı ONLaraa gittim snradaa evee geLdimmmm cheers
Azure
Admin
Admin
Azure

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Geri: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 9:34 pm

sıkıcı bi günmüş No No
https://jekuza.yetkin-forum.com
anqeL eFFeCt
Usta Üye

Benimm günLüğümm Empty
MesajKonu: Geri: Benimm günLüğümm   Benimm günLüğümm I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 9:40 pm

Pehh cok biLiosun Sen Admin cheers

Benimm günLüğümm
1 sayfadaki 1 sayfası