Jekuza Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jekuza Team

[JEKUZA TEAM] {Azure} {Uquro} {JOKER} {VİLGAGX}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Attığım yumruğun arkasındayım...

YazarMesaj
Azure
Admin
Admin
Azure

Attığım yumruğun arkasındayım... Empty
MesajKonu: Attığım yumruğun arkasındayım...   Attığım yumruğun arkasındayım... I_icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 8:21 pm

Geçen Salı Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda tuvalette Serdar Ortaç’a yumruklu saldırıda bulunan, polisin bir türlü ulaşamadığı Çafer Arat, ortaya çıktı. Star TV Mega Magazin ekibinin ulaştığı Arat, protest rock müzik şarkıcısı olduğunu söyledi ve ofisinde yaptığı röportajda, “Attığım yumruğun arkasındayım, bedelini de her şekilde ödemeye hazırım” dedi.

“Ahmet Kaya’ya haksızlık yaptı”

Ortaç’a saldırmasının nedeninin Ahmet Kaya’ya yapılan haksızlık olduğunu belirten Arat, “Uzun süredir içimde biriken bir öfke vardı. Ruhumuzda da zaten asilik var. Geçmişte Ahmat Kaya’ya haksızlık yapıldı. Ona çatal atanlar arasında Serdar Ortaç da vardı. Sonra sahneye çıkıp 10. Yıl Marşı’nı seslendirdi. Askerlikten kaçmak için bir yığın takla atan bir adamın milliyetçilik neyine? Milliyetçilik ona mı kaldı?” diye konuştu.

“Yumruk attım, elini yüzüne götürdü ve bekledi”

Ortaç’ı tuvaletin kapısında görünce yıllardır içindeki öfkenin patladığını ve yumruk attığını anlatan Arat, “Ani bir refleksle yumruk attım ve o öylece elini yüzüne götürüp duvarın dibine çöktü ve bekledi. Hiçbir şey yapmadı. Verdiği röportajlarda da iki grubun kavgasını ayırmak isterken arada kaldığını söylüyor. Hayatında kez kere kavgaya girmiş ve ayırmış. O kadar yürekli mi ki?” şeklinde konuştu.

Herkes hak ettiğini söylüyor
Yumruk attıktan sonra çevresinden kimsenin kendisini eleştirmediğini belirten Arat, şöyle konuştu:
“Kimseden kötü bir yorum ve eleştiri almadım. Herkes Serdar Ortaç’ın o yumruğu hak ettiğini söylüyor. Asla pişmanlık duymuyorum ama tek bir pişmanlığım var. O da olaydan sonra O... Ç... diye küfür ettim. O bana yakışmadı. Keşke onu söylemeseydim.”
https://jekuza.yetkin-forum.com

Attığım yumruğun arkasındayım...
1 sayfadaki 1 sayfası