Jekuza Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jekuza Team

[JEKUZA TEAM] {Azure} {Uquro} {JOKER} {VİLGAGX}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rahdan ft Kerim & Serter - Sensiz YaŞamaktan YoruLdum !

YazarMesaj
anqeL eFFeCt
Usta Üye

Rahdan ft Kerim & Serter - Sensiz YaŞamaktan YoruLdum ! Empty
MesajKonu: Rahdan ft Kerim & Serter - Sensiz YaŞamaktan YoruLdum !   Rahdan ft Kerim & Serter - Sensiz YaŞamaktan YoruLdum ! I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 6:29 pm

Gözlerim kapalı ve ağlamaklı beni ten pes etmekteyim Diretmekteyim bu kalbi yaşamak için sensiz ben bi hiçim bilirsin Ben biri için ağlarsam eğer için için yanan kalbim terk eder Ellerimden tutan küçük eller hani nerde beni kucaklayan eller Yandı bak gecelerim çaresiz ve de boş bu sokaklar Ve de Boş bi şarap ve de boş hayaller sensiz kalmış bu kalbe ne derler Kaçtı gitti beni görmek istemez kaçtı attı beni gitti beklemez Uçtu kalbim benim af bile dilemez benden başkası seni affedemez .. NAKARATT.. Geçmiyorki günlerim bu günleri neyleyim.. Sensiz yaşamaktan yoruldum terk edip gittin BeNİ.. Ben bilirim ne demek ben bilirim ölüme denk Kolaydı yaşamdı geçti diye bilmek arkaya bakıpta geçmişe sövmek Silemiyorsan karalayacaksın sen bilemiyorsan öğreneceksin sen Bak ben senden sen benden ben neler öğrenmiştin dimi ben den Kaç defa söledim ben sana kendini kaltak'ın birine kaptırma Yakma ömrü soldurma bu gül'ü sence bu günü farkına var yada dünün Uzak daki kaldı bak orda yakın daki ulaşamadı ona elleri açıp allaha yalvardı ağlaya ağlaya... NAKARATT.. Geçmiyorki günlerim bu günleri neyleyim.. Sensiz yaşamaktan yoruldum terk edip gittin BeNİ.. Gözlerini gözlerimden kaçır bana bakma kalbim çabuk alışır Kuşkularımla adını da sildim ama kokun hala burnumda...! senin için atan bu kalbi durmadı suretini gözümde bi damla yaştı Kendi kendime sordum napıcam senden geri kalbimi mi alıcam Gecelerim geçmez gündüzleri beklemem yapılan hataları affedemem Boşver git sen umutlarına sil benim izlerimi onun yanında Sana son kez yazıyor bu eller dostlar senin için gitsin derler Seni bırakabilecek hiç bir neden olamaz yaptığın hatalar yanına kalmaz NAKARATT.. Geçmiyorki günlerim bu günleri neyleyim.. Sensiz yaşamaktan yoruldum terk edip gittin BeNİ.. Ben bilirim ne demek ben bilirim ölüme denk! Kolaydı yaşamdı geçti diye bilmek arkaya bakıpta geçmişe sövmek Silemiyorsan karalayacaksın sen bilemiyorsan öğreneceksin sen Bak ben senden sen benden ben neler öğrenmiştin dimi ben den Kaç defa söledim ben sana kendini kaltak'ın birine kaptırma Yakma ömrü soldurma bu gül'ü sence bu günü farkına var yada dünün Uzak daki kaldı bak orda yakın daki ulaşamadı ona elleri açıp allaha yalvardı ağlaya ağlaya NAKARATT.. Geçmiyorki günlerim bu günleri neyleyim.. Sensiz yaşamaktan yoruldum terk edip gittin BeNİ

Rahdan ft Kerim & Serter - Sensiz YaŞamaktan YoruLdum !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sus kız - MeduSa ft. Rahdan