Jekuza Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jekuza Team

[JEKUZA TEAM] {Azure} {Uquro} {JOKER} {VİLGAGX}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnfokey & Sage & Ottopsy Lancet - Kördüğüm OLdu DüşLerim

YazarMesaj
anqeL eFFeCt
Usta Üye

İnfokey & Sage & Ottopsy Lancet - Kördüğüm OLdu DüşLerim Empty
MesajKonu: İnfokey & Sage & Ottopsy Lancet - Kördüğüm OLdu DüşLerim   İnfokey & Sage & Ottopsy Lancet - Kördüğüm OLdu DüşLerim I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 5:23 pm

sen gittin yine kördüğüm oldu düslerim vuslata hasret düstüm ben (nakarat)

bekledim bekledim gelmedi yarim,günlerim dünlerim hepsini tarim,saydım yokluğu tek tek yaz,gittin gideli gelmedi yaz,benim adam yoktu,düsman coktu tuttu bunlar,beni kanunlar,kim bırakıp gitti beni şahsım,bıktım bıktım sadece bıktım,dönsen geriye,aksan kalbime,bıraktın beni bak böylece,nereye gidersin alıp başını,sorular suskun sessizce,sessizce,sessizce

İcerim ben hep derdim cok,sevgi yptım tanrı yok,noktayı koydum sonu güzellik,bunu da yptım boşuna dik,perişan militap yine bennn,durmadan aşktan kaçan sennn

bıraktım ey sen rahatmısın,sorarım sortin aşkın nrde,Mutluluk sortin dön geriye,gidelim birlikte son nefese,HASRET KALDIM GÖZLERİNE,HASRET KALDIM GÖZLERİNE

varlıgın huzur verir körpe canıma,yokluğun kimdi avucumda ateş olmakta,yakar daim yıkar,kanal çöken omuzuma,soluklarım sessizliğin adını mırıldanmakta,tadım kçar,sızın çıkar,kan damardan akar,her güneşin batışında infonumla batar,her nefesin başında keder çöker,acı,yalan,derin düşen karanlık penceremden bakar

Tutabilseydim ellerinden gitmeden önce,gitme kal deseydim yollarında öylece,usul usul sinerdi uykularım siyah örgede,ynarken yürek kahpe bi beni görse,olmasın şu yollar vede karlı dağlar,seydam cehennem olsada her daim çağlar,yoksul sabahlarda kokun sızım paralar,burda kal sevgilim odam hüsrana çatlar

İnfokey & Sage & Ottopsy Lancet - Kördüğüm OLdu DüşLerim
1 sayfadaki 1 sayfası